Ogłoszenia Duszpasterskie

  z dnia: 01.10.2023
 • 0

  Nabożeństwa Różańcowe

  Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.15, rozpoczynamy od jutra. Różaniec z udziałem dzieci (szczególnie pierwszokomunijnych) i kandydatów do bierzmowania w poniedziałek, środę i piątek.

 • 1

  Różaniec w Rodzinie

  Gościmy dzisiaj p. Adriana Pakułę wraz z Żoną i córką, który opowiada i zachęca nas do udziału w rekolekcjach Oddanie 33. We wspólnocie naszej parafii, chcemy przeżyć ten czas rekolekcji podczas peregrynacji Ikony Matki Boskiej Częstochowskiej. Pierwszy dzień rekolekcyjny już we wtorek i zakończymy w pierwszą niedzielę listopada. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Synod Archidiecezji, naszą Parafie i Rodziny. Można zapisywać się w zakrystii po Mszach Świętych, telefonicznie lub mailem na wybrany, wolny dzień.

 • 2

  Żywa Róża Różańcowa

  Z okazji wspomnienia NMP Różańcowej, patronki wszystkich należących do Żywego Różańca, zapraszamy członków Żywej Róży w naszej parafii, w sobotę na Mszę Świętą w ich intencji o godz. 9.00; a w niedzielę na spotkanie do dużej Sali parafialnej na godz. 18.00, po modlitwie różańcowej w kościele.

 • 3

  Pierwsza Niedziela miesiąca

  Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach Świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. Zapraszamy, aby zatrzymać się na krótką modlitwę.

 • 4

  Swięto Patronalne Sióstr Franciszkanek

  W środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, święto Patronalne Sióstr Franciszkanek mieszkających na terenie naszej parafii, prosimy o modlitwę w intencjach Sióstr zakonnych.

 • 5

  Pierwszy czwartek miesiąca

  W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne na Mszy o godz. 18.00. Zapraszamy szczególnie kandydatów, ministrantów i lektorów na Msze i spotkanie w dużej sali.

 • 6

  Pierwszy piątek miesiąca

  Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy Świętej o godz. 18.00. oraz indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu, z okazją do spowiedzi i komunii pierwszopiątkowej od godz. 17.30 do 21.00. Do chorych kapłani udadzą się na wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne.

 • 7

  Pierwsza sobota miesiąca

  W pierwszą sobotę miesiąca Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 9.00 z rozważaniem i modlitwą różańcową oraz zmiana Tajemnic Różańca.

 • 8

  Gimnastyka

  Gimnastyka przy muzyce w poniedziałek o godz. 17.00. w dużej Sali parafialnej, wejście B.

 • 9

  Kalendarze na 2024

  W kancelarii i zakrystii są do nabycia maryjne i misyjne kalendarze na 2024 w cenie 20 zł.

 • 10

  Prasa katolicka

  Od dzisiaj Gość Niedzielny do odebrania u Pani Kościelnej, jest więcej numerów dla chętnych. Można jeszcze zapisać się na prenumeratę. Gość Niedzielny jest w cenie 10 zł. Ponad to dostępny jest Gość Extra o Matce Bożej, objawieniach i miejscach kultu w cenie 14 zł. 

 • 11

  Transmisje Mszy on-line

  Dla chorych i nie mogących uczestniczyć we Mszy Świętej w kościele transmitujemy na żywo niedzielną Eucharystię z naszego Kościoła o godz. 12:00. Link do transmisji można znaleźć na stronie parafialnej w zakładce „Transmisja”.

 • 12

  Modlitwa do św. Michała Archanioła i za zmarłych

  Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych: z naszych rodzin, naszych parafian, tych, których ciała spoczywają na cmentarzu obok kościoła; Wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie …

 • 13

  Błogosławieństwo i życzenia

  Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, w imieniu naszej Wspólnoty składamy najlepsze życzenia, wielu łask Bożych, błogosławieństwa, opieki i wstawiennictwa Maryi.

Sprawdź intencje Mszy Św. na najbliższy tydzień

2023 Wszelkie prawa zastrzeżone